O nás

Nachádzate sa tu

Úplné začiatky.

Bol som typ chlapca, ktorý behal povonku a športoval. Radšej som mal bicykel ako počítač. No až láska k železu (posilňovanie) ma naučila ísť si za svojimi snami a nevzdávať sa.

Plnenie snov.

Vždy som si vytýčil nejaký cieľ za ktorým som šiel až kým sa nesplnil. Ten najväčší sen dal na seba čakať. A to len preto, že som sa bál negatívnej skúsenosti. Túžil som pracovať v oblasti športu, mať kontakt s ľuďmi, odovzdávať svoje poznatky a pomáhať.

Ideme do toho.

Tento sen som si začal plniť až na jar v roku 2015 s mojou krajšou polovičkou. S počiatku to boli bicykle, no až na námet dcéry sme sa začali zaoberať myšlienkou rehabilitačných trojkoliek. To aj z toho dôvodu, že nič nejde v živote ako po masle a sen po obchode s bicyklami sa nepoberal tým smerom ako sme plánovali. Prečo už aj, však?

Svetlo na konci tunela.

Po ťažkých začiatkoch a poučení, že za všetko si môžeme sami. Za to zlé i za dobré. To, že už vidíme svetlo na konci tunela vďačíme hlavne mojej polovičke. Podporovala a motivovala nás keď som to už chcel vzdať. Sme ešte len na začiatku našej misie a máme veľa nesplnených plánov, no každý jeden príbeh s dobrým koncom nás ženie dopredu.

Čo sme sa naučili?

Ak máme myšlienku alebo nápad, no nie sme si istý či je to to správne. Treba ísť do toho! Radšej sa kopnúť ako to vôbec nevyskúšať. Mňa by to celý život mrzelo.

S úctou,

PhDr. Csaba Losonszkí

Objednajte si túto trojkolku ihneď!