O nás

Nachádzate sa tu

Trojkolesové bicykle Gommer

Od počiatku je cyklistika a šport našou každodennou neodmysliteľnou súčasťou a zo skúseností vieme, aký je pohyb pre nás dôležitý a zdravie krehké. Medzi najzdravšie a telu najprijateľnejšie pohyby patrí cyklistika. Touto formou by sme radi zúročili naše dlhoročné skúsenosti a poznatky o športe a budovaním kondície. Radi vám poradíme s kondičným aj zotavovacím cvičením po operáciách s využitím trojkolesového bicykla. Ukážeme vám ako je možné si najrýchlejšie osvojiť jazdu na tricykli, aby doposiaľ nemožné ciele sa stali možnými. Snažíme sa poskytovať produkty, ktoré uľahčia, resp. umožňia potrebnú mobilitu každému, a to za prijateľné ceny.

 

Slovenský predajca trojkoliek pre seniorov

Naša voľba padla na trojkolky Gommer. Sú dielom firmy Koliken, ktorá na poli cyklistiky pôsobý od roku 1991 a ročne vyrobý približne 70 tisíc triciklov a bicyklov. Bohaté skúsenosti, zúročuje aj v súčastnosti svojou spoľahlivosťou. Budeme radi, ak vám môžeme pomôcť.

Naším mottom je:

Acta non verba
Činy nie slová

Čím sme iný?

  1. Materiál rámu je z Chróm-Molibdénu, po anglicky HI-TEN. Je to pevná, pružná a ľahká zliatina, schopná uniesť vysokú záťaž.
  2. Váhovo je len o málo ťažšia ako hliník. Pri jednej trojkolke to robí cca. 2kg, čo je skoro nepatrný rozdiel, no pri našich testoch, aj vďaka konštrukcii rámu trojkolesový bicykel zvládla jazdu s osobou vážiacou 160kg!
  3. Poloha používateľa: jazdí sa na nej vzpriamene, bez potreby nakláňania sa dopredu. Nezaťažuje chrbticu a kríže, a umožňuje dlhšie jazdy.
  4. Naše tricykle pozostávaju zo štandardných súčiastok, ktoré kúpite v hociktorom cykloobchode.

 

Trojkolky na mieru

V ponuke sú rehabilitačné trojkolky s 1 alebo 6 rýchlosťami, ako aj elektrický tricykel so 7 rýchlosťami. Elektrický tricykel Gommer má pri tom podobné fungovanie ako elektrické bicykle.

Naše trojkolky pre seniorov a zdravotne postihnutých Gommer je možné upravovať podľa prianí zákazníka na mieru. Vytvoríme pre vás presne to, čo potrebujete, aby ste mohli ostať mobilný.

Objednajte si túto trojkolku ihneď!